Zasłużeni dla Miasta Rypina oraz Honorowi obywatele Miasta Rypina

Zasłużeni dla miasta Rypin        

 Lp.              Imię (Imiona) Nazwisko                                                                   Rok  Nadania

  1.                 Elżbieta i Andrzej Bednarscy                                                    1995
  2.          dr Ambroży Bogucki                                                                    1995
  3.              Mieczysław Ciepliński                                                              1995
  4.              Bożena i Julian Giedychowie                                                     1995
  5.              Tadeusz Kwiatkowski - Cugow                                                  1995
  6.       prof. Mirosław Krajewski                                                                  1995
  7.              Henryk Witkowski                                                                   1995
  8.               Beniamin Stencel                                                                  1995
  9.              Barbara Jenziorska                                                                 1996 
  10.              Józef Kowalski                                                                       1996
  11.         ks. Antoni Podleś                                                                        1996
  12.              Halina Świdzińska                                                                  1996
  13.              Margerita Tomaszewska                                                          1996
  14.              Kazimiera Żebrowska                                                              1996
  15.              Roman Piotrowski                                                                   1997
  16.              Stanisław Dybanowski                                                             1997
  17.              Jan Klimowski                                                                        1997 
  18.              Józef Kułakowski                                                                    1997
  19.              Regina i Romuald Wierzchowscy                                               1997
  20.              Tadeusz Trojak                                                                      1997
  21.              Witold Ferdyn                                                                        1998
  22.              Albin Główczewski                                                                   1998
  23.              Barbara Wiśniewska                                                                1998
  24.              Zygmunta Bojanowska                                                            1999
  25.              Stefan Dąbrowski                                                                    1999
  26.              Maria Ciuchta                                                                         2000
  27.              Cezary Papiernik                                                                    2000 
  28.          dr Paweł Ptaszyński                                                                    2000
  29.              Wacław Witkowski                                                                   2000
  30.          dr Józef Pełczyński                                                                     2000
  31.              Krystyna Witkowska                                                                2004
  32.              Bożena Zaleśkiewicz                                                               2004
  33.              Irena Zabudź - Kosmalska                                                      2005
  34.              Wiesław Józef Pypkowski                                                         2005
  35.              Włodzimierz Górecki                                                               2007
  36.              Zygmunt Nychnerewicz                                                            2007
  37.              Kazimierz Szulc                                                                      2000
  38.              Zenobia Rogowska                                                                 2008
  39.              Tadeusz Gutkowski                                                                2008
  40.              Jan Golus                                                                             2012
  41.              Elżbieta Budzanowska                                                            2015
  42.              Irena Witkowska                                                                   2015
  43.              Helena Feldheim                                                                   2015
  44.              Jan Zaborny                                                                          2016
  45.              Jan Szymański                                                                      2017
  46.              Aleksander Główczewski                                                          2018
  47.              Andrzej Krzemiński                                                                2019
  48.              Czesław Biały                                                                        2019
  49.              Jan Więczkowski                                                                    2020
  50.          dr Urszula Joanna Moszyńska                                                      2020


 

Honorowi Obywatele Miasta Rypina


         1      prof. dr hab.  Mieczysław Gogacz                                                    1995
         2                    ks. Czesław Chojecki                                                      1995
         3                         Ryszard Pawłowski                                                    1995
         4                   płk  Antoni Witkowski                                                       1995
         6      prof. dr hab. Włodzimierz Fijałkowski                                              1999
         7              Papież Jan Paweł II                                                              1999
         8                        Jerzy Pietrkiewicz                                                        2000
         9                        Maria Gratkowska - Scarlini                                          2002
       10                        Zbigniew Sosnowski                                                    2005
       11                        Lech Makowiecki                                                         2005
       12                        Zbigniew Suszyński                                                     2005
       13                        Tadeusz Kwiatkowski - Cugow                                      2005
       14                  ks.  Jerzy Leszek Tyc                                                        2009
       15                gen.  Bogusław Pacek                                                         2012
       16                        Zdzisław Słabkowicz                                                    2012
       17                gen.  Andrzej Fałkowski                                                       2014
       18          ks. prałat Tadeusz Zaborny                                                        2016
 

metryczka


Wytworzył: Mikołaj Kozubowicz (31 stycznia 2012)
Opublikował: Marcin Żebrowski (31 stycznia 2012, 13:37:07)

Ostatnia zmiana: Maciej Piotrowski (9 października 2020, 10:45:29)
Zmieniono: Poprawa literówki

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 13234